Palau de Vent
Lúa Coderch
Tecla Sala
4.11 — 9.1.2022
Mil imatges olfactives!
Albert Merino, Fleur Noguera, Francesca Llopis, Maggie Cardelús, Willi Bucher and Antoni Muntadas
Casa Vicens
5.11 — 12.12.2021
Tutto Brossa. Equipaje de vida
Joan Brossa
Galería Miguel Marcos (C/ Jonqueres 10)
29.9 – 26.11.2021
Hover
Jurgen Baldiga
Cordova (C/ de l’Encuny, 24 planta 3)
9.10 – 4.12.2021
Arbustos de nervis com a boscos de coral
Regina de Miguel
The GreenParrot (C/ Villamarí 57)
15.10 – 23.12.2021
‘Dispositius per a un escenari tolit’
Helena Vinent
Palau Guell
29.10- 21.11..2021
La masacre del cuerpo
Fran Simó, Francisca Trobok, Meritxell Colell Aparicio, Colectivo Fantasía Collage
Fundación Ideograma (C/ Consell de Cent, 159, Local L)
3 – 29.11.2021
Alice a traves del mirall
Guillaume Poussou
Uxval Gochez Gallery (C/ Trafalgar, 36)
5.11 — 10.12.2021
Estaría bien que en algún momento podamos beber agua
Laya Ventayol,
Real Círculo Artístico
9 – 21.11.2021
Down by the Nuclear Force
Marta Polo Ysalgué
Museo Frederic Marés
9 – 21.11.2021
Multiscreen 01
Laura Ramírez Ashbaug
Museo Picasso
9 – 21.11.2021
Venin de Lluny
Anna Dot
Centre Excursionista de Catalunya
9 – 21.11.2021
‘Extrañeza, desprecio, dolor y un largo etc.’
Esther Ferrer
Museu Can Framis-Fundació Vila Casas
9 – 21.11.2021
‘La carpa’
David Bestué & Roser Corella.
Pavelló Mies van der Rohe
9 – 21.112021
‘Dins per dins’
Francesca Llopis.
Museu Nacional d’Art de Catalunya
9 – 21.112021
‘As If Biting Iron’
Stephanie Rizaj
Galerie Ron Mandos
9 – 21.11.2021
‘Barbès’
Randa Maroufi
Museu Nacional d’Art de Catalunya
9 – 21.11.2021
‘Homo Urbanus’.
Bêka & Lemoine con Laboratory for Sensitive Observers.
Fundació Enric Miralles
9 – 30.11.2021
No a la Guerra
Vera Chaves Barcellos
Galeria Zielinsky (Passatge de Mercader, 10)
9.11.2021 – 21.1.2022
Virtualitat corporal
A+G, Balanza, Albert Bayona, Clemente Calvo, Salvador Herrera, Enric Maurí
Urban gallery
9 – 21.11.2021
Sergio Prego, Vicente del Pedregal
etHall (C/ de Salvador, 24)
9 – 21.11.2021
Como un mundo que se desmorona cuando nadie está mirando
Technoflesh, Azahara Cerezo, Diego Morera, Gloria López Cleries
Dilalica (C/ Trafalgar, 53)
10.11-29.01.2022
Escuela de no trabajo. 1ro de Mayo
Patricio Gil Flood.
Die Ecke arte contemporáneo (C/ Montmany, 27)
10.11 – 20.12.2021
La mirada d’Ulises
Montero & Pisuerga, Maria Romero
TPK Art i Pensament Contemporani (Av. de Josep Tarradellas i Joan, 44)
10 – 21.11.21
COUSCOUS
Marina Sagona
Chiquita Room (C/ Villarroel, 25)
10 – 20.11.2021
Pas une Orange
C/ Trafalgar, 45
10.11-21.11.2021
‘Sounds of Our Cities’
IDENSITAT
SAC- Centre Cívic Sant Andreu
11 – 21.11.2021
Disolvencia
Claudio Correa
Lab 36 (C/ Trafalgar 36)
11.11 – 10.12.2021
Homeland. ‘Dog Days’
Ali Farrelly, Eduard Fulop, Susan Hughes, Alannah Bates, Niamh McGuinne, Stephen Gunning, Sarah Edmonson, Finn Nichol
ALALIMÓN GALERÍA (C/ Mèxic, 19 Local Z)
11.11 – 18.12.2021
Elogi de l’oblit
Anna Bresolí
Projekteria [ Art Gallery ] (C/ de Ricart, 19)
11.11 – 19.12.2021
Camí de la Pintura
Daniel Yacubovich
Galeria Chez Xefo (C/Badajoz, 46)
11 – 21.11.2012
Naturalezxs Nonbinarixs
Raechel Teitelbaum
Tangent Projects (C/ Martí Codolar, 41-43, Local 2)
12.11 – 10.12.2021
Ceclia Bengolea
àngels barcelona
13.11- 15.1.22
‘I CAN ONLY DANCE TO ONE SONG’
Arash Fayez
àngels barcelona – espai 2
15 – 20.11.2012
‘Beans, Rinsed Twice’
Inês Neto dos Santos & Bella Riza.
Museu d’Història de Catalunya
15 – 21.11.2012
Vidiotas
Roc Gussinyer
Cera 13 (C/ de la Cera, 13)
15 – 17.11.2021
El cuerpo como materia artística
Jordi Cerdà
Juan Naranjo Galería de Arte & Documentos (C/ Consell de Cent 277 2-2)
15 – 21.11.2021
Películas experimentales
Joaquim Puigvert y Pastells
Librería KBr by Juan Naranjo (Av. del Litoral, 30)
16 – 21.11.2021
‘Donar Cabuda’
Perejaume
Filmoteca de Catalunya
17.11.2012 – 30.03.2022
Mascarilla 19 – Codes of Domestic Violence
Iván Argote, Silvia Giambrone, Eva Giolo, Basir Mahmood, MASBEDO, Elena Mazzi, Adrian Paci, Janis Rafa.
Fundació Antoni Tàpies
18 – 28.11.2012
Absorptive Phenomena
Marina Bethanis, Eléa Oerngo de Lamaziere
Metàfora Studio Arts (C/ de Papin, 29)
18.11.2021
Human Signs
Yuval Avital Y Stefania Ballone
ESPRONCEDA (C/ Espronceda, 326)
18 – 22.11.2021
La Zattera
Stalker
Nuevos tejidos y memorias colectivas
Michele Morea
Espai 10: Laboratorio de las artes contemporáneas (C/ Gloria 7)
18 – 19.11.2021
Mentirosa
Marco Siciliano y Bruno Marrapodi
Espai Souvenir (Travessia de Sant Antoni, 27)
20.11 – 18.12.2021